Zijn beter te spelen buiten in plaats van altijd spelen COMPUTERGAMESIk wil hier kort u ongeveer 2 overwegend in India en hoe naar spelen hen.De 2 spellen zijn:• Vliegeren /Homemade KITE zeer eenvoudig om te maken.Een echte vlieger, aan de ene kant i
Dit instructable begon vele jaren geleden... in de late jaren 1970 om precies te zijn.Mijn oudere broers had deze geweldige gas aangedreven dune buggy's, en ik wilde een ook. Helaas, ik was een beetje te jong op het moment te hanteren dergelijke benz
Goedemorgen, en Welkom bij de tweede van mijn "Maken een Webcomic" serie tutorials.Dit instructable behandelt een ander van de nuttige mechanica van webcomics productie: hoe te nemen van een schets op papier, en maken het tot een mooie afbeeldin
Hey iedereen SKS rekwisieten weer terug met een ander volledige Halloween kostuum bouwen! Mijn grote project voor dit jaar was opnieuw een jager uit de Bungie hit game Destiny.Een jager is een sluipende sniper-klasse die gebruikmaakt van behendigheid
Hallo iedereen,Vandaag zal ik je laten zien over het toevoegen van een externe speaker aan uw bluetooth-luidspreker. Dan als u wilt, u kundig voor zwenking vandoor uw bluetoothspreker zitten zal tijdens het nog steeds gebruik van uw auxilary spreker
De invoering van de "Chalk-O-Lot" - een supergrote trottoir krijt schrijver voor uw fiets.Simpel en eenvoudig te maken. Je kinderen zal versieren de trottoirs in geen tijd.De lijst van de onderdelen.Een 1/4 x 4 inch ankerstang met 2 moeren en sl
Ooit gehoord van de term Laryngitis? Alsniet, is het eigenlijk de ontsteking van het strottenhoofd of de stembanden. Deze zwelling optreedt als gevolg van een infectie, irritatie in de keel of zelfs het overmatig gebruik van uw stem. Laten we gaan ee
Wat ik s Tonsillitis? Het is een pijnlijke zwelling van de klieren in de keel. Deze klieren staan bekend als de amandelen. Ze zijn een klomp van zachte weefsels, die aan de achterkant van de mond aan elke kant van de keel worden gezien. Een zere keel
dit Instructable zal schetsen het wijzigen van een generieke orthopedische stok zodat het veel effectiever als een persoonlijke verdediging apparaat kan worden. Voor mij is dit een noodzaak gemaakt nadat ik heup operatie gehad en moest gebruiken een
De kerels van Hey! Ik ben Ian, en dit is mijn eerste instructable, zo eerlijk met hoe goed mijn beschrijving en instructie is. Vandaag, we gonna worden het maken van de Vanir Type 0 helm van "Destiny", met de hulp van Etsy en een basiskennis van
In dit Instructable ik zal u tonen hoe te een aanpasbare jager, van de elleboog in te stellen.Voorbeeld (ik gebruikte water kleur in dit voorbeeld)Stap 1: De mantel Langzaam donkerder begin en maak een vage schets van de algemene vorm van een mantel
Op dinsdag laatst toevallig ik op een vreemde machine, het doel van die befuddled me volledig. De eigenaardige contraption weigghed niet zo veel meer dan een ound het waard van veren en was gevormd en formaat heel graag een notebook, meest prachtig v
Velen van u lezers waarschijnlijk niet veel cricket spelen of weten wat de regels maar één van beide manier, deze bal kan worden niet alleen gebruikt in achtertuin cricket, maar ook voor om het even wat u kiest, van een honkbal aan een algemeen biff-
Een papercraft Ghost van Destiny. Kan worden gebruikt als een bureau sieraad, of misschien een licht in het pop en hang het uit uw kerstboom!U kunt proberen uw hand bij het formaat te maken (voor je hoofd?) groter of kleiner, of zelfs opnieuw kleur h