Lot hoe te tekenen: Hunter

In dit Instructable ik zal u tonen hoe te een aanpasbare jager, van de elleboog in te stellen.
Voorbeeld (ik gebruikte water kleur in dit voorbeeld)
Labels: Hoe, Tekenen, Spelen, Ps4, Lot, Disc, Jager, Aan

Gerelateerde Artikelen

Hoe te tekenen Ben 10

Hoe te tekenen Ben 10

leren Hoe te tekenen Ben 10 met de beste tekening tutorial online. Voor de volledige tutorial met stap door stap & snelheid controle bezoek: SketchHeroes!
Hoe te tekenen op Canvas schoenen (zelfs als je niet een artiest)

ongeveer een jaar geleden heb ik uiteengezet te ontwerpen van mijn eigen paar schoenen, omdat ik kon niet vinden iets afstand dicht bij wat ik wilde en de dingen die waren gewoon 'ok' waren belachelijk duur. Ik weet zeker dat u er bent geweest. Helaa
Hoe te tekenen met houtskool Pastels

dit instructable is een basishandleiding voor tekenen met houtskool pastels.De viool was mijn eerste ooit ervaren met dit medium.Ik zal het uitleggen van het proces zo goed als ik kan. (Ik besefte dat ik niet langer hebben alle het beeld van mijn pro
Hoe te tekenen als een val zand gebruiken.

Stap 1: graven een 1 door iets holesStap 2: stapel borden zijwaarts in het gatStap 3: zet zand of grind op de top van de borden...Stap 4: vernietigen het einde-teken.Stap 5: En alle van de tekens moet verdwijnen waardoor de zand of grind te vallen
Hoe teken je iets

Hoe teken je iets

Hoi! Dus u vestigen willen zou. Heb je ooit wilde iets tekenen enwilde er waren een makkelijker manier? Als je ooit hebt gedacht de volgende - bent je op de juiste plaats:* je denkt dat je voorbij de leeftijd van leren* je thihnk alleen getalenteerde
Hoe teken je Hello Kitty

Hoe teken je Hello Kitty

leren Hoe te tekenen van Hello Kitty met de beste tekening tutorial.Stap 1:Stap 2:Stap 3:Stap 4: How to draw hoe Hello KittyLeren tekenen van Hello Kitty met de beste tekening tutorial.
Hoe te trekken sportwagen

Hoe te trekken sportwagen

Vandaag laat ik zien Hoe te tekenen sportwagen :)Stap 1: Stap 2: Front Stap 3: Stap 4: Kant luchtinlaat Stap 5: wielen Stap 6: Afwerking :DNu als u wilt kunt u spoiler.Geniet van de nieuwe tekening :D
Hoe teken je een 3D-Print van de Hand

ik was op zoek naar iets te maken van een optische illusie voor een groep Webelos Cub Scouts, terwijl we aan de Webelos wetenschapper activiteit Badge werkten.  Over verwezenlijking #12 het zegt: "Toon op drie verschillende manieren hoe je ogen werke
Hoe Draw - Basic lineair perspectief

In deze eerste aflevering van mijn voortdurende reeks van "Hoe te tekenen" Instructables, zal ik u tonen hoe om echt uitziende drie dimensionale vormen te maken.Lineair perspectief is de meest elementaire vorm van perspectief waarin alle objecte
Hoe maak je een. DXF-bestanden in AutoDesk Inventor

In dit instructable ik zal je leren hoe te tekenen van een eenvoudig object in Autodesk Inventor en sla het op als een DXF-bestand voor gebruik met een CNC Plasma snijder.U moet:1) toegang tot Autodesk Inventor Software (beschikbaar op alle computers
Hoe teken je anime

Hoe teken je anime

dit is mijn manier om te trekken van de anime.Ik ben alleen naar shew u hoe te tekenen van één teken maar met behulp van enkele van mijn technieken u moet zitten kundig voor zoveel als u wilt maken.Stap 1: Stap 1: Tekenen van een kubus met de verhoud
Hoe te trekken Dragons

Hoe te trekken Dragons

Ahh de draak, de één monster die in bijna elke menselijke cultuur, is het geen wonder dat velen opnieuw te zoeken. Dit Instructable zal proberen licht te werpen op de tekening van dit prachtig schepsel van onze verbeelding (of misschien niet alleen v
Bij het tekenen van Graffiti-letters

leren Hoe te tekenen van graffiti brieven met de beste tekening tutorial.Stap 1:Stap 2:Stap 3: How to draw hoe Graffiti brieven
Hoe teken je een fles

Hoe teken je een fles

vandaag, ik zal je leren hoe te tekenen van een doorzichtige fles. Vele mensen weten niet Hoe teken je een fles verrassend. Deze hoe zal bevatten afbeeldingen samen met gedetailleerde stap-voor-stap instructies.Stap 1: Start door de eerste tekening v