Lot aan HUISMIDDELTJES

Traditionele geneeskunde (ook bekend als inheemse of folk geneeskunde) omvat kennissystemen die ontwikkeld gedurende generaties binnen de verschillende samenlevingen voor het tijdperk van moderne geneeskunde die worden genoemd als HOME Remedies.

Ik wil hier kort u over verschillende soorten Home Remedies die kunnen helpen u genezen veel dag-vandaag ziekten en sommige dodelijke ziekten die overwegend op onze aardbol.

Sommige ziekten zoals:

  • Dengue-koorts
  • Varkensgriep

En sommige onderwerpen als:

  • Kurkuma als een remedie.
  • Sommige kruiden en specerijen worden gebruikt voor huismiddeltjes!
  • Dont vergeten toe te voegen dit ontzagwekkende instructable aan uw favorieten. :-D

Gerelateerde Artikelen

Lot aan Indiase spelen!!

Lot aan Indiase spelen!!

Zijn beter te spelen buiten in plaats van altijd spelen COMPUTERGAMESIk wil hier kort u ongeveer 2 overwegend in India en hoe naar spelen hen.De 2 spellen zijn:• Vliegeren /Homemade KITE zeer eenvoudig om te maken.Een echte vlieger, aan de ene kant i
Blue Buggy

Blue Buggy

Dit instructable begon vele jaren geleden... in de late jaren 1970 om precies te zijn.Mijn oudere broers had deze geweldige gas aangedreven dune buggy's, en ik wilde een ook. Helaas, ik was een beetje te jong op het moment te hanteren dergelijke benz
Maken van een Web-Comic: scannen, schoonmaak en publiceren van Lineart

Goedemorgen, en Welkom bij de tweede van mijn "Maken een Webcomic" serie tutorials.Dit instructable behandelt een ander van de nuttige mechanica van webcomics productie: hoe te nemen van een schets op papier, en maken het tot een mooie afbeeldin
Lot Hunter masker en Armor Cosplay bouwen - SKS Props

Hey iedereen SKS rekwisieten weer terug met een ander volledige Halloween kostuum bouwen! Mijn grote project voor dit jaar was opnieuw een jager uit de Bungie hit game Destiny.Een jager is een sluipende sniper-klasse die gebruikmaakt van behendigheid
Voeg een luidspreker toe aan uw bluetoothspreker.

Hallo iedereen,Vandaag zal ik je laten zien over het toevoegen van een externe speaker aan uw bluetooth-luidspreker. Dan als u wilt, u kundig voor zwenking vandoor uw bluetoothspreker zitten zal tijdens het nog steeds gebruik van uw auxilary spreker
Krijt-O-Lot, de Mega stoep fiets krijt Grinder met straat krijt!

De invoering van de "Chalk-O-Lot" - een supergrote trottoir krijt schrijver voor uw fiets.Simpel en eenvoudig te maken. Je kinderen zal versieren de trottoirs in geen tijd.De lijst van de onderdelen.Een 1/4 x 4 inch ankerstang met 2 moeren en sl
How to Cure Laryngitis door geloofwaardige huismiddeltjes

Ooit gehoord van de term Laryngitis? Alsniet, is het eigenlijk de ontsteking van het strottenhoofd of de stembanden. Deze zwelling optreedt als gevolg van een infectie, irritatie in de keel of zelfs het overmatig gebruik van uw stem. Laten we gaan ee
BEHANDELEN van uw TONSILITIS effectief met deze krachtige HUISMIDDELTJES

Wat ik s Tonsillitis? Het is een pijnlijke zwelling van de klieren in de keel. Deze klieren staan bekend als de amandelen. Ze zijn een klomp van zachte weefsels, die aan de achterkant van de mond aan elke kant van de keel worden gezien. Een zere keel
Hoe aan te passen stealthly een gemeenschappelijk orthopedische stok voor zelfverdediging

dit Instructable zal schetsen het wijzigen van een generieke orthopedische stok zodat het veel effectiever als een persoonlijke verdediging apparaat kan worden.  Voor mij is dit een noodzaak gemaakt nadat ik heup operatie gehad en moest gebruiken een
Lot Titan Vanir Typ 0 helm

Lot Titan Vanir Typ 0 helm

De kerels van Hey! Ik ben Ian, en dit is mijn eerste instructable, zo eerlijk met hoe goed mijn beschrijving en instructie is. Vandaag, we gonna worden het maken van de Vanir Type 0 helm van "Destiny", met de hulp van Etsy en een basiskennis van
Lot hoe te tekenen: Hunter

Lot hoe te tekenen: Hunter

In dit Instructable ik zal u tonen hoe te een aanpasbare jager, van de elleboog in te stellen.Voorbeeld (ik gebruikte water kleur in dit voorbeeld)Stap 1: De mantel Langzaam donkerder begin en maak een vage schets van de algemene vorm van een mantel
Onder de gids aan het zwaard maken

Op dinsdag laatst toevallig ik op een vreemde machine, het doel van die befuddled me volledig. De eigenaardige contraption weigghed niet zo veel meer dan een ound het waard van veren en was gevormd en formaat heel graag een notebook, meest prachtig v
VAN DE TENNISBAL AAN CRICKET BAL IN SECONDEN!!

Velen van u lezers waarschijnlijk niet veel cricket spelen of weten wat de regels maar één van beide manier, deze bal kan worden niet alleen gebruikt in achtertuin cricket, maar ook voor om het even wat u kiest, van een honkbal aan een algemeen biff-
Lot Ghost Papercraft

Lot Ghost Papercraft

Een papercraft Ghost van Destiny. Kan worden gebruikt als een bureau sieraad, of misschien een licht in het pop en hang het uit uw kerstboom!U kunt proberen uw hand bij het formaat te maken (voor je hoofd?) groter of kleiner, of zelfs opnieuw kleur h