Step 5: Promotion: press kit and social networks
U zult moeten maken een klein en eenvoudig "press kit". Zoals je uit de macrokosmos press kit zien kunt, is het gewoon een samenvatting van wat het project inhoudt over hoe het werkt en een reeks beelden voor mensen ter bevordering van het evenement.
Het doel hier is om het zeer gemakkelijk voor de pers te rapporteren over uw project. Vergeet niet dat de media, op alle niveaus van de internationale pers tot kleine bloggers, een enorme hoeveelheid verhalen dagelijks ontvangt. U moet jou om eenvoudig te maken om over te schrijven. Het bieden van een persbericht stijl samenvatting, hoge kwaliteit afbeeldingen en links naar uw medewerkers persoonlijke sites.
Ook instellen van een Facebook-pagina, een Twitter account, een Instagram-accounten eventuele andere sociale netwerken die gebruikmaakt van uw gemeenschap. Mensen hebben verschillende voorkeuren over hoe ze worden bijgewerkt, willen dus het is de moeite waard om op alle sociale netwerken die relevant voor uw gemeenschap zijn.
Op dit punt, hebben u het gemakkelijk gemaakt voor iedereen om te publiceren van een verhaal en blijf op de hoogte over uw project. Nu is het tijd om bloggers en traditionele media over uw project te bereiken. Onderzoek van mensen die actief zijn online en betrokken bij uw zaak of vergelijkbare oorzaken. Je weet nooit wie zou publiceren een verhaal over uw project.
Voor mij, mijn sterkste sociaal netwerk Facebook is geweest, en ik heb gevonden zeer nuttig plannen posts. U annuleerteken tevens schema tweets met Tweetdecken op Instagram posten via schedugr.am. Als algemene regel is middag een goed moment om berichten en aankondigingen te maken.
Ik heb geleerd dat je niet hoeft te besteden een hoop tijd online. U kunt meer bereiken door ordenen, reageren op berichten en diverse posten van tevoren plannen. Blok uit tijd elke dag speciaal voor dit. We zijn al gewend aan besteden manier teveel tijd lezen en beantwoorden op sociale media, maar je zou versteld staan hoe snel je kunt krijgen een aantal goede berichten uit als je verschillende tegelijk plant. Zorg ervoor dat alle berichten beantwoorden binnen 24 uur en mensen kunnen hun belangstelling verliezen.